Jul 29
2023

Kuidas jooksutada veebiserverit iPhone'is

Veebiserveri tarkvara valik sõltub teie vajadustest ja eelistustest. Mõned populaarsed veebiserveri tarkvarad iPhone'ile hõlmavad Apache, Nginx ja Lighttpd. Need tarkvarad on tasuta ja neid on lihtne kasutada.

Jun 26
2023

Kuidas valida domeeninime oma C2C äriteenusele

Veebisaidi domeeninimi on teie ettevõtte esmaseks identiteediks internetis ja võib oluliselt mõjutada teie ettevõtte edukust. Erityiselt C2C (tarbijalt tarbijale) ärimudeli puhul, kus teie platvorm toimib vahendajana kahe kliendi vahel, on oluline valida domeeninimi, mis kajastab

Jun 26
2023

Mänguveebisaidi loomine – ABC

Kui oled mänguhuviline ja soovid jagada oma kirge teistega, võib mänguveebisaidi loomine olla suurepärane võimalus. Järgnevalt toome välja mõned põhitõed, kuidas seda teha.

Jun 26
2023

5 veebisaiti, mis õpetavad meile suurepärast kasutajakogemust

Veebidisain ja kasutajakogemus (UX) on olulised elemendid igas veebiprojektis. Head disaini- ja UX-praktikaid kasutades saab ettevõte parandada oma veebisaidi kasutatavust, suurendada kasutajate rahulolu ja muuta veebisait atraktiivsemaks. On mitmeid veebisaite, mis pakuvad suurepäraseid ressursse UX-i õppimiseks. Järgnevalt toon välja viis sellist saiti.

Nov 19
2022

Single.earth

Single.Earth on Eestist alguse saanud rohetehnoloogia ettevõte, mis asutati 2019. aastal. Ettevõtte asutajate Merit Valdsalu ja Andrus Aaslaidi eesmärgiks oli leida lahendus probleemile kus metsa ost ei oleks ainult puidu toormaterjaliks töötlemise eesmärgiga. 2019. aastal võitis Single.Earth Garage48 häkatoni.

2021. aastal kogus Single.Earth 7,9 miljonit dollarit, muutes selle siin üheks suurimaks varase faasi investeeringuks. Vooru juhtis Euroopa üks suurimaid riskiinvestorite hulka kuuluv EQT Venture Partners, kuhu kuulusid ka ettevõtte varasemad investorid, Icebreaker.vc ja Pipedrive'i asutajad Ragnar Sass ja Martin Henk.

Kiiresti kasvava Single.Earth meeskonna missioon on aidata säilitada olemasolevaid ökosüsteeme, muutes looduskaitse kasulikuks igas suuruses maaomanikele. Vahetu eesmärk on olemasolevate bioloogilise mitmekesisuse metsade kaitsealade suurendamine ülemaailmselt. Hind mida tavalises metsandussektoris saab on võrreldav Single.Earth MERIT tokeni kasutamisel.

Tehnoloogial on lisaks halbadele külgedele tasakaaluks pakkuda ka lahendusi looduse säästmiseks. Serveritest tekkiva süsiniku jalajälje on võimalik nullida sarnaste lahenduste abiga.

Sisselogimine